O nas

Szukasz tłumacza przysięgłego?   Szukasz tłumacza specjalisty?   Szukasz tłumacza ustnego?

Wyślij skany dokumentów, które należy przetłumaczyć na adres e-mail: biuro@ahead.org.pl lub zadzwoń do nas: +48 12 634 21 67; kom.: +48 501 411 251, Skype: . Niezwłocznie prześlemy wycenę zlecenia oraz termin jego wykonania. Zazwyczaj tłumaczenia poświadczone krótkich dokumentów są już gotowe na następny dzień. Można je odebrać w siedzibie biura całodobowo przy ul. Galicyjskiej 25 L w Zielonkach (północ Krakowa, tylko 9 km od ścisłego centrum Krakowa) lub po wstępnym umówieniu się - bezpośrednio w Krakowie, od 9:00 do 17:00 w kancelarii przy Friedleina 7/11 - w zależności od potrzeb Klienta.

Ahead Translations Tłumaczenia zapewnia wszystkie usługi tłumaczeniowe, współpracując z grupą ponad pięćdziesięciu tłumaczy o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Są to fachowcy z danych dziedzin, znający perfekcyjnie terminologię swoich specjalizacji, co zapewnia naszym klientom wysokiej jakości tłumaczenia, zarówno pisemne, jak i ustne.

Materiały, dokumenty oraz wszelkie inne informację związane z tłumaczeniami lub z nich wynikające traktujemy jako ściśle poufne. Tłumacze, korektorzy i pracownicy zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej, podpisując oświadczenie o poufności. Jesteśmy uczciwi, rzetelni i wiarygodni.

Maria Zeman
Ahead Translations